Privaatsuspoliitika

1. Informatsiooni kogumine

Spirithub.ee-s kogume teavet, mida annate meile vabatahtlikult, kui registreerute meie kursustele või teenustele. See võib hõlmata teie nime, e-posti aadressi, makseteavet ja muud teavet, mida otsustate esitada. Samuti kogume automaatselt teatud teavet, kui külastate meie saiti, näiteks teie IP-aadressi ja teavet teie brauseri ja seadme kohta.

2. Informatsiooni kasutamine

Kasutame kogutud teavet meie teenuste pakkumiseks ja parendamiseks, tehingute töötlemiseks, teiega suhtlemiseks ja muudel ärieesmärkidel. Võime kasutada teie teavet ka reklaammaterjalide ja muude teadete saatmiseks.

3. Informatsiooni jagamine

Me ei müü ega jaga teie isiklikku teavet kolmandate osapooltega nende turunduseesmärkidel. Võime jagada teie teavet teenusepakkujatega, kes aitavad meil meie äritegevuses. Võime ka avaldada teie teavet, kui see on seadusega nõutav või vastuseks juriidilisele taotlusele.

4. Kasutaja õigused

Teil on õigus pääseda ligi, parandada või kustutada oma isiklikku teavet. Saate seda teha, logides sisse oma kontole või võttes meiega ühendust.

5. Turvameetmed

Võtame mõistlikke meetmeid teie isikliku teabe kaitsmiseks kaotuse, varguse, väärkasutuse ja volitamata juurdepääsu eest. Siiski ei saa ükski online-teabe edastamine või salvestamine olla täielikult turvaline.

6. Küpsised ja jälgimine

Kasutame küpsiseid ja sarnaseid tehnoloogiaid, et parandada teie kogemust meie saidil, mõista, kuidas te meie saiti kasutate, ja muudel operatiivsetel eesmärkidel. Saate küpsiseid kontrollida oma brauseri seadete kaudu.

7. Poliitika muudatused

Võime aeg-ajalt seda privaatsuspoliitikat uuendada. Teavitame teid olulistest muudatustest, postitades teate meie saidile või saates teile e-kirja.

8. Kontaktteave

Kui teil on küsimusi või muresid selle privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust info@spirithub.ee

>
Success message!
Warning message!
Error message!