Please login for access. Login

Päev 4: Mehelikud väärtused ja mehelikkuse väestamine

On suursugune teha midagi, mida sa vihkad, kellegi heaks, keda sa armastad" - Schmuley Boteach

Selle päeva ülesanne

Võta oma kaaslase või sõbrannaga see nimekiri ette ja arutage need punktid läbi. See annab sulle selgema arusaama, mida mehelikkus tähendab ja annab naisele juhised, kuidas sind mõista ja kuidas sinu mehelikkust väestada. Kui sul ei ole naissoost kaaslast, kellega seda teemat arutada, mõtesta need punktid enda jaoks läbi ja ole valmis neid mehelikkuse alustalasid enda elus kehtestama.

Selleks, et sa saaks oma mehelikkust kehtestada, on vajalik kommunikatsioon. Jaga oma partneriga enda küsimusi, kahtlusi, unistusi ja soove.

 • Usalda teda. Usalda ta võimet olla parim, kes ta suudab olla igal viisil. Usaldus inspireerib teda. Võimalda tal teha vigu ilma, et see mõjutaks su usaldust. Samuti usalda ta siirust.

 • Hinda ta pingutusi, andeid ja võimeid. Mida rohkem tunnustust ta orna tegevuste eest saab, seda rohkem ta tahab neid korrata. Naise õnnelikkus on talle imeline hindamise viis. Kaebamine ja kritiseerimine ei õpeta talle midagi. 

 • Austa ta ideesid ja arvamusi, sest needd tähendavad talle palju ja on osa temast. 

 • Toeta ta eesmärki või missiooni kannatlikkuse, hoolivuse ja usuga. Ära tõuka teda orna eesmärkide ja enda suhtes kompromisse tegema, sest enda müümine on alandav. Ole toetav, olles kannatlik, kui ta peab pühendama aega ja tähelapanu olulisele projektile. Toida teda sel ajal, et tal oleks kütust anda endast parim. 

 • Võta aeglasemalt ja lase tal võtta juhtimine enda peale. Tal võib olla vaja natuke rohkem aega, et määrata oma hoiakud, kuna ta aju ei suuda võtta kõiki stiimuleid korraga arvesse. Anna talle aega ja ta juhib teed õnnelikkuseni.

 • Kuula. Anna talle aega vastata küsimustele ilma neid kordamata või ümber sõnastamata. Kuula tähelepanelikult, mida ta jagab - ta näitab olulist osa endast sellega, mida ta ütleb. 

 • Ütle ,,Jah'' nii tihti kui võimalik. Mida rohkem suudab partner meeldiv olla ja meest järgida, seda parem on mees juhtimises. Vali lahinguid -  mitte kõik ei ole väärt vastu panemist või kaklust. 

 • Anna spetsiifilised juhised, mis on vajalikud, et aidata tal edukas olla. Kurtes, mis läks valesti, ei aita sa tal teada saada, mis on tegelikult vajalik.

 • Võta ,,aga'' orna sõnavarst välja ja asenda see ,,ja''-ga. See võtab ära vastuolu ja tema ideede maha tegemise. Asjad tunduvad olevat rohkem ühenduses pelgalt selle peene erinevusega. 

 • Ära võta asju isiklikult. Ta ei hakka märkama elu detaile ja see ei tähenda, et ta ei armasta sügavalt. Ära oota, et ta märkaks midagi. Näita või ütle talle seda konkreetselt. 

 • Ole vaimustunud. Ta demonstreerib orna suursugusust, tugevust ja saavutusi - luba tal muljet avaldada. Ta sõna otseses mõttes seisab kindlamalt ja tunneb end pikemana, kui ta tunneb, et tal on heakskiit. 

 • Pane ta tundma olla vajatud. Kui mees ei tunne ennast vajatuna, ei ole ta kindel, milline on tema koht. Mida olulisem on vajadus, seda tähtsamana ta end tunneb. 

 • Ole huvitatud tema kirgedest; ühine nende kaudu sügava osaga temast. 

 • Võta vastu ta komplimendid, kingitused, hoolitsus jms. Mehele ei ole lihtsalt tegemine midagi väärt, palju rohkem on väärt pakkumine. See tuleneb kasust, mida see toob kellelegi, keda ta armastab. Lase tal aidata - see täidab ta vajaduse anda ja teiste eest hoolotseda.

 • Võta vastu ta juhtumine ja nõuanded - see tõstab ta mehelikkust tohutult. Mehe jaoks on kõige heidutavam, kui naine ei järgi tema, vaid teise mehe nõuandeid.

Jaga enda kogemusi

Jaga kommentaariumis ja vestlusgrupis ideid, kogemusi, valukohtasid, mis selle teemaga seoses üles tulid.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>
Success message!
Warning message!
Error message!