Kasutaja Andmete Kustutamise Taotlus

Spirithub.ee-s võtame me teie privaatsust ja andmeid väga tõsiselt. Me mõistame, et erinevatel põhjustel võite soovida taotleda oma isikuandmete kustutamist meie süsteemidest. Allpool leiate vajaliku teabe selle protsessi läbiviimiseks.

Isikuandmete kustutamise taotlemine

Kui soovite, et teie isikuandmed kustutatakse meie andmebaasist, järgige palun neid samme:

 1. Kirjutage e-kiri aadressile info@spirithub.ee, märkides teemareale “Isikuandmete kustutamise taotlus”.
 2. Lisage oma e-kirja järgmine teave:
  • Teie täisnimi
  • E-posti aadress, mis on seotud teie Spirithub.ee kontoga
  • Kasutajanimi (kui see on olemas)
  • Lühike avaldus, milles märkite soovi kustutada oma isikuandmed meie andmebaasist.
 3. Pärast taotluse saamist saadame teile kinnituse, et oleme teie taotluse kätte saanud.
 4. Seejärel alustame teie andmete kustutamise protsessi. See võib võtta kuni 30 päeva, vastavalt asjakohastele seadustele ja määrustele.

Olulised märkused:

 • Teie andmete kustutamise taotlus tähendab kõigi meie poolt teie kohta salvestatud isikuandmete eemaldamist. See hõlmab, kuid ei piirdu, teie nime, e-posti aadressi, füüsilise aadressi ja kõigi teiste meie süsteemis olevate isikuandmetega.
 • Pange tähele, et kui teie andmed on kustutatud, ei saa neid taastada. Kui teil on meiega käimasolevad tegevused või tellimused, lõpetatakse need kohe pärast teie andmete kustutamist.
 • On teatud olukordi, kus me ei pruugi saada teie andmeid kohe kustutada. See võib olla seotud õiguslike kohustustega või olukordadega, kus me peame teie teavet säilitama, et pakkuda teile teenust, mida olete taotlenud. Sellisel juhul teavitame teid põhjustest.

Andmete kustutamise kinnitamine

Pärast kustutamisprotsessi lõpuleviimist saadame teile kinnituskirja. Pärast kinnituskirja saamist ei saada me teile enam ühtegi e-kirja.

>
Success message!
Warning message!
Error message!