Isvara 1. taseme joogakursus Viljandis

SpiritHUBi stuudios Viljandis saad õppida põhjalikku autentset joogatarkust Isvara Joogakooli programmi järgi! 1. taseme kursusega võib igal ajal liituda ja see sobib kõigile. Eelnev kogemus pole vajalik.

  • N, 05.01.2023 18:30 - 21:15 (25 korda)
  • Energiavahetus €25 / kord sularahas
  • SpiritHUB (Tartu, 15A, Viljandi)

Mis meie jooga nii eriliseks teeb?

Autentne ja põhjalik joogakursus - kokku 25 tundi

Rahvusvaheliselt tunnustatud õppekava (IYF ja Yoga Alliance)

Integreerid teadmised ja tehnikad, et kogeda võimsat sisemist kasvu

Erakordne kursuseõpe aastateks, mis toetab sinu spirituaalset arengut igal sammul

Iga tund koosneb teooriast ja praktikast - 2 h 45 min

Õppida saad nii SpiritHUBis Viljandis kui ka Isvara Joogakoolis Tallinnas

Iga kord kaasa kirjalikud õppematerjalid, et kodus praktiseerida

Kvaliteetne joogavarustus ja eriti mõnus saal

2. tasemega saad liituda, kui sul on läbitud vähemalt 80% 1. tasemest

Meie joogaõpilaste jagamised ❤️

"

Liitusin joogaõppega, sest otsisin uutlaadi õpet. Midagi, mis oleks sügav ja põnev ka minu jaoks - ehk midagi täiesti teistmoodi. See kõik, mis aga juba esimestes tundides lahti rullus, oli midagi, mida ma ei oleks isegi osanud küsida. Nii põnev, nii sügav, nii lihtsad ja selged elu põhitõed koos uute ja põnevate taipamiste ja praktikatega. Jooga ei ole lihtsalt üks poos. See on tee valgustamiseni - õndsa elu juurde 🙂


Kadri

"

Liitusin joogakursusega õpetaja Kaari Shiromani pärast. Varasemad kokkupuuted Kaariga olid mind veennud, et ta on usaldusväärne õpetaja, kellel selles vallas sügavad teadmised ning pikaaegne kogemus oma valitud joogaliini praktiseerimisel. Kursuse käigus olen mõsitnud, kuidas meie õpetajad on joogast pärit teadmised edukalt oma ellu integreerinud, mis otseti nende igapäevases tegutsemises ja elukvaliteedis avalduvad.
Ma olen siit kursuselt oma igapäeva ellu üle võtnud mitmed olulised praktikad, mis aitavad mul tasakaalus ja kohalolus püsida. Olen õppinud tundma joogat kui eluviisi ja maailmavaadet, mis on aidanud minu sees ja minu ümber toimuvaid protsesse ja arenguid paremini mõtestada. Nii on selle aja sees oluliselt muutunud iseenda (inimeseks olemise) mõistmine, mille jaoks see joogakursus annab suurepärased abivahendid. Minu ellusuhtumine (ja sisekõne) on muutunud positiivsemaks ning suhted ümbritsevaga harmoonilisemaks.


Ergo

"

SpiritHUB-I joogakursus on andnud minu elule uue hingamise. See jooga ei ole elust eemaldume, ei pea istuma tundide viisi toanurgas, keel suulaes, jõllitama Ajna't ja elama tsölibaadis. Jooga avardab maailmavaadet, hakkad paljudest asjadest paremini aru saama. Sa hakkad paremini toime tulema oma igapäevaeluga, vabaned füüsilistest ja vaimsetest probleemidest. Joogaga tegelema hakata pole kunagi liiga hilja: olen 60+. Ja muidugi kõige tänulikum olen ma selle eest, et mul on võimalus kõike seda õppida suurepärase joogaõpetaja Kaari Shiromani juhendamisel.


Ago

"

Olin juba mõnda aega otsinud joogakursust, kus oleks nii teooria kui ka praktika. Oluliseks pidasin seda, et praktika ei ole võimlemine või venitamine, vaid mõtestatud tegevus keha ja vaimu koostöö näol.
Kursuse kuulutust nägin FB-s ja see kõnetas mind.
Olen väga rahul 🙂, õppinud palju, arenenud nii füüsiliselt kui vaimselt. Leinud hea õpetaja ja toredad joogakaaslased.
Aitäh ja jõudu ning jaksu edaspidiseks. Olete meile väga olulised 🙂


Anu

"

Mina jõudsin selle joogakursuseni 4 aastat tagasi läbi tantra. Tantra üllatas mind kohe oma sügavuse ja kiirete tulemustega. Tundsin, et veelgi suurema teadlikkuse ja võimsamate kogemuste jaoks on vaja joogaga süvitsi minna ning see kursus oli Eestis ainuke, mis sai mulle seda kogemust pakkuda. Ma võin päris kindlalt öelda, et hetkel loon kogu enda elu jooga pealt: hommikust õhtuni ja kõigil hetkedel päeva jooksul. Minu teadlikkus on kasvanud võrreldamatult suuremaks ja olen leidnud enda tee, millel on kindel siht ja väärtus. Tee, mis on loodud minu kõige kõrgemaks hüvanguks.


Martti

"

Liitusin seoses tervisemurega ja tundsin, et soovin saada paindlikumaks. Sain parema liikuvuse ja lisaboonusena ka tasakaalu oma mõtetes. Lisaks hulgaliselt enda keha toetavaid igapäevapraktikaid hingamisest kuni toitumiseni, mida saan kasutada iga hetk. Kõige suurema väärtusega on sisemine tasakaal ja rahulikkus siin kiirustavas ühiskonnas.


Angelika

"

Jooga telgitagustesse tahtsin juba mõnda aega piiluda. Erinevates joogatundides olin käinud ja iseseisvalt raamatute järgi praktiseerinud.
Kui saad korra piiluda, tahad järjest rohkem ja rohkem teada saada.
SpiritHUB-i valisin sobiva asukoha ja hinna tõttu ning eelkõige sellepärast, et siin ei eeldata hullult painduvat keha.


Raili

"

Minu joogateekond SpiritHUB-is sai alguse 3 aastat tagasi. Mingil määral olin sellega kokku puutunud ka varem. Sellest peale on muutunud nii minu tervis kui ka elu paremuse suunas. Jooga õppimine sellisel süvatasandil avab hinge ja olemuse tõelise tasandi. Ja peale selle kõige olen leidnud mitmeid uusi sõpru, kellega on sarnane maailmavaade.


Maarika

"

Midagi ei juhtu siin ilmas põhjuseta, sattusin kursusele “juhuslikult”. Kursuse infot nähes teadain, et see on õige koht. Olen selle 3 aasta jooksul tutvunud iseendaga, see on olnud imeline teekond… 🙏


Üldinfo ja soovitused

  • Tule tundi tühja kõhuga (viimasest suuremast toidukorrast võiks olla möödunud vähemalt 2 tundi)
  • Pärast tundi hoidu vähemalt 1,5h suuremast kontaktist veega (duši all käimine, vann, ujumine)
  • Vali jooga tegemiseks mugavad riided, mis on võimalikult looduslikust materjalist (puuvill, linane)
  • Stuudios on riietusruum
  • Joogamatid, padjad ja tekid on stuudios olemas
  • Pakume vett, teed ja pähklit-rosinat
  • Küsimuste korral kirjuta info@spirithub.ee

Registreeru kursusele

Sellese gruppi võtame uueks hooajaks vastu 16 õpilast

Hetkel on grupp täis. Lisa ennast ootelisti, kirjutades meile info@spirithub.ee

Kursuse ülevaade

1. taseme joogakursus koosneb ühtekokku 25 tunnist, mis sisaldavad nii teooriat kui joogapraktikat. Kursuse lõppedes oled tuttav tervelt 20 suurepärase hatha jooga asana ehk kehapoosiga ning oled saanud põhjalikud alusteadmised energiast, universumist, inimesest ja nendevahelistest seostest. Kui alustad kursust keskelt, saad alguse tunnid teha uue kursuse alguses.


Tundide teoreetilises osas räägime miks, mida ja kuidas teha ning tutvustame erinevaid asana’id, puhastustehnikaid kriya’sid, keskendumis- ja meditatsioonitehnikaid. Õpetame joogafilosoofia moraali ja eetikat ehk yama’sid ja niyama’sid, mis puudutavad oma universaalsuses iga inimest olenemata ajastust ja kultuuriruumist ning mis on algselt kirja pandud suure joogameistri Patanjali poolt tema kuulsates joogasuutrates. Käsitlemisele tulevad teemad energia polaarsusest, inimese viiest kehast, tšakratest, jooga kaheksast astmest, erinevatest joogaharudest, tervendamisest, taimetoitlusest ja makrobiootikast, karma joogast (jooga läbi tegude) ja nidra joogast (teadliku une jooga).


Tundide praktilises osas teeme asana’id (kehapoose), mudra’sid (joogažeste) ja bandha’sid (kehalukud), päikesetervitusi ning harjutame keskendumist, meditatsiooni ja sügavat lõdvestumist


.1. taseme kursusega võid liituda igal ajal, kuid lõpetamiseks peab läbitud olema 80% tundidest. Tund läheb kirja, kui oled osalenud nii teoorias kui praktilises osas. Kursuse lõpetanud saavad Isvara Joogakooli rahvusvaheliselt tunnustatud diplomi ning võimaluse edasi liikuda järgmise taseme kursusele.


Kursuse lõppedes on su selg kindlasti sirgem, pilk selgem ja taipamine kiirem.

1. kursuse teemad

Tund 1-1 Sissejuhatus / Mis on jooga?
Tund 1-2 Padahastasana / 7 tšakrat / Asanate tähendus
Tund 1-3 Talasana / Puhastus ja hommikukriyad / Energia polaarsus
Tund 1-4 Sahaja Agnisara Dhauti / 8 astet joogas
Tund 1-5 Surya Namaskara / Indriad ja tšakrad
Tund 1-6 Bhujangasana / Joogaharud
Tund 1-7 Paschimottanasana / 5 keha
Tund 1-8 Trikonasana / Muusikameditatsioon
Tund 1-9 Vajrasana ja teemantkeha / Sissejuhatus yamasse ja niyamasse / Yama 1: Ahimsa
Tund 1-10 Chakrasana ja juhtiv tšakra / Mentaalne keskendumine – Shambhavi Mudra
Tund 1-11 Gomukhasana / Yama 2: Satyam
Tund 1-12 Sarvangasana ja sublimatsioon / Tervendamine joogas
Tund 1-13 Prasarita Padottanasana / Yama 3: Asteya
Tund 1-14 Uddiyana Bandha / Vamana Dhauti ja ajurveeda alused
Tund 1-15 Pavana Muktasana ja vata dosha / Yama 4: Brahmacharya
Tund 1-16 Shalabasana / Taimetoitlus
Tund 1-17 Dhanurasana / Yama 5: Aparigraha
Tund 1-18 Svastikasana / Karma jooga
Tund 1-19 Garudasana / Niyama 1: Sauca
Tund 1-20 Halasana / Nidra jooga
Tund 1-21 Ardha Matsyendrasana ja akasha tattva / Niyama 2: Santosha
Tund 1-22 Sirsasana / Prana Uchara meditatsioon (peene hingetõmbe meditatsioon)
Tund 1-23 Puhastustehnika Shanka Prakshalana / Niyama 3: Tapas
Tund 1-24 Niyama 4: Svadhyaya / Makrobiootika, yin/yang ja Ohsawa dieet
Tund 1-25 Niyama 5: Ishvarapranidhana

>
Success message!
Warning message!
Error message!