fbpx

Viljandi ägedaimad sündmused leiad siit

Valikus on nii iganädalased joogatunnid kui ka erinevad ühekordsed sündmused.

märts, 2019

teisip12märts kell 18:30teisip kell 20:00Registreerimine suletudOSHO meditatsioonMalle Meiesaarega kell 18:30 - kell 20:00 SpiritHUB Viljandi stuudio, Tartu 15aSündmuse tüüp:Meditatsioonid

Rohkem

Sündmuse info

See kord OSHO dünaamiline meditatsioon!

Osho dünaamiline meditatsioon on üks teaduslikemaid meetodeid tervendada ja luua terviklikkus keha, mõistuse ja südame ning kolme ajuosa vahel.

  1. Esimene staadium: spetsiaalset viisi hingamine mõjutab aju osa, mis võimaldab meil vabaneda suuraju kontrollist. Seega emotsioonid ja instinktid pääsevad valla.
  2. Teine staadium: katarsis töötab aju osaga, puhastades blokeerunud emotsioonid ja vabastades vanadest vaimsetest mälestustest ja traumadest.
  3. Kolmas staadium: läbi hüppamise ja kasutades spetsiaalset heli, liigutatakse energiat üles oma keha kõrgpunkti ning läbi selle saavutatakse sügava terviklikkuse tunde. Võib saavutada oleku, kus hüppatakse ilma igasuguse pingutuseta viisteist minutit. Lähtudes nõelravi süsteemist, inimese jalataldadel on mitmeid energiapunkte, mis on väga olulised. On avastatud, et mõjutades jalataldu – nagu tehakse kolmandas staadiumis hüpates, mõjutatakse positiivselt oma aju, seepärast on ka oluline kolmandas staadiumis maanduda labajalgadele.
  4. Neljas staadium: järsk peatumine ja liikumatult-jäätunult olemine. Kogu süsteem on juba sügavas ühtsuses ja energia liigub vabalt kogu kehas. Kogu olemus on voolav. See on põhialus, millest saab kogeda iseennast. Nagu Osho ütles, kõik ülejäänud staadiumid on ettevalmistuseks: see on punkt, kus on võimalik kogeda meditatsiooni.
  5. Viies staadium: tähistamine!

Meditatsioon kestab tund aega. Enne meditatsiooni on lühike sissejuhatus ja lõpus tee koos snäkiga.

📝 Registreeru läbi alloleva vormi
✔️ Stuudios on vajadusel riietusruum
✔️ Matid, padjad ja tekid on stuudios olemas
🍵 Pakume ka soojendavat teed ja pähklit-rosinat
📍 SpiritHUB – Tartu 15a, Viljandi, II korrus, sissepääs hoovist

OSHO dünaamilised meditatsioonid

OSHO dünaamilisi meditatsioone nimetatakse revolutsiooniks teadlikkuses. Need on teaduslikult väljatöötatud tehnikad arvestades tänapäeva inimese arengut. Need on meetodid, et tervendada ja luua terviklikkus kolme kehaosa – keha, mõistus ja süda – vahel.

Dünaamilisi meditatsioone on erinevaid – kundalini, mandala, devavani, mahamudra, whirline, gourishankar jpm.

Malle Meiesaar

Läinud aasta detsembri alguses vastavad juhendajakursused läbinuna köitsid need meditatsioonid mind kohe, sest kogu tegevus on väga täpselt paika pandud ja mõte ei lähe nii kergesti „uitama“ nagu staatiliste meditatsioonide puhul kipub olema. Seepärast tahan neid ka kõigi teistega jagada!

Kellaaeg

18:30 - 20:00

Asukoht

SpiritHUB Viljandi stuudio

Tartu 15a

Sündmuse viib läbi

Malle Meiesaar

Hind

8 EUR; tasumine sularahas kohapeal

Registreeru

Ära jäta võimalust kasutamata ja osale sellel vingel sündmusel.

Järgmised sündmused

Sündmusi pole

Kontaktandmed

SpiritHUB andmed

  • SpiritHUB OÜ (14571255)
  • A/a EE972200221070227760 Swedbank
  • A/a EE617700771003259721 LHV

Toetame

Spirithub toetab noorte seksuaalharidust. Vaata https://learn2love.org/

X